We have 🍪Cookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Sluit
Sluit

Employees

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur

harmen@nite.nl

Joost Allema

Hoofd productie

joost@nite.nl

Niran Straub

1e productieleider

niran@nite.nl

Gerard Paulissen

1e productieleider

gerard@nite.nl

Fiana de Raaf

Medewerker productie

fiana@nite.nl

Wim de Vries

Artistiek coördinatie / international relations

wim@nite.nl

Marie Seck

Assistent artistiek directeur

marie@nite.nl

René de Haan

Hoofd educatie

rene@nite.nl

Ahmad Abdulwahab

Medewerker educatie / oprichter Bab Ad-daar

ahmad@nite.nl

Charlice Johannes

Medewerker danseducatie

charlice@nite.nl

Carolien Tiedema

Extern: Medewerker educatie

carolien@nite.nl

Sarah van der Meere

Extern: Medewerker educatie

sarahroos@nite.nl

Helga Richter

Hoofd kostuumatelier

helga@nite.nl

Robbert van Heuven

Hoofd Toneel / Gezelschapsdramaturg

robbert@nite.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en communicatie

bo@nite.nl

Margaret Tholen

Ondersteuning marketing / kaartverkoop

margaret@nite.nl

Jannes Heidinga

Campagneleider / Community Manager

jannes@nite.nl

Aliya Al Uariachi

Junior campagneleider

aliya@nite.nl

Marieke van Toledo

Online marketing strateeg

marieke@nite.nl

Mirjam van der Heide

Extern: Campagneleider

mirjam@nite.nl

Walid Das

Werkplaatsbeheerder

walid@nite.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt

janalfers@nite.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt

boes@nite.nl

Marten Tieks

1e inspicient licht

marten@nite.nl

Jonathan Hutter

1e inspicient

jonathan@nite.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid

peter@nite.nl

Raymond Dost

Huismeester

raymond@nite.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw

receptie@nite.nl

Ben Hokke

Gastheer

receptie@nite.nl

Ellen Jonathans

Gastvrouw

receptie@nite.nl

Yvonne den Burger

Office manager

yvonne@nite.nl

Rene Postma

Hoofd Administrateur

renepostma@nite.nl

Willeke Jansen

Salaris en HR administrateur

willeke@nite.nl

Paula de Jong

Hoofd financiële administratie

paula@nite.nl

Jan Bart Leeuw

Medewerker Finance & Control

janbart@nite.nl

Tim Tijink

Extern: vormgeving / opmaak

tim@nite.nl

Ascon de Nijs

Extern: Decorontwerper

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.