Employees - NiteClub Guy & Roni
Sluit
Sluit

Employees

Guy Weizman

Artistiek en algemeen directeur
he/him

guy@nite.nl

Roni Haver

Artistiek leider Club Guy & Roni
she/her

roni@nite.nl

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur
he/him

harmen@nite.nl

Friederike Schubert

Gezelschaps dramaturg
she/her

friederike@nite.nl

Marie Seck

Assistent artistiek directeur
she/her

marie@nite.nl

Wim de Vries

Artistiek coördinatie / international relations
he/him

wim@nite.nl

Ludy Golstein

Regie-assistent
he/him

ludy@nite.nl

Martijn Halie

Extern: Art direction & Brand design
he/him

info@halie.nl

Anouk Rutten

Interim hoofd educatie
she/her

anouk@nite.nl

Leon Pierik

Communicatie coördinator Educatie
he/them

leon@nite.nl

Ahmad Abdulwahab

Medewerker educatie / oprichter Bab Ad-Daar
he/him

ahmad@nite.nl

Michael Jamal

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar
he/him

michael@nite.nl

Adon Sharbat

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar
he/him

adon@nite.nl

Gaja Caruso

Extern: Danslessen (2dance)
she/her

gaja@nite.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en communicatie
she/her

bo@nite.nl

Margaret Tholen

Ondersteuning marketing / kaartverkoop
she/her

margaret@nite.nl

Joelie Stork

Extern: Campagneleider
she/her

joelie@nite.nl

Elke Spaan

Senior campagneleider
she/her

elke@nite.nl

Marieke van Toledo

Online marketing strateeg
she/her

marieke@nite.nl

Janine Fluyt

Extern: PR en persrelaties
she/her

janine@nite.nl

Tim Tijink

Extern: vormgeving / opmaak
he/him

tim@nite.nl

Joost Allema

Hoofd productie
he/him

joost@nite.nl

Floortje Halters

1e productieleider
she/her

floortje@nite.nl

Niran Straub

1e productieleider
he/him

niran@nite.nl

Gerard Paulissen

1e productieleider
he/him

gerard@nite.nl

Tania Ballve

Coördinator Kostuumatelier
she/her

tania@nite.nl

Helga Richter

Kostuumatelier
she/her

helga@nite.nl

Esther Rada

Kostuumatelier, kleedster

esther@nite.nl

Ascon de Nijs

Extern: Decorontwerper
he/him

Walid Das

Werkplaatsbeheerder
he/him

walid@nite.nl

Willem de Hoop

Technische werkplaats
he/him

willem@nite.nl

Siemen van der Werf

Hoofd techniek
he/him

siemen@nite.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt
he/him

janalfers@nite.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt
he/him

boes@nite.nl

Marten Tieks

1e inspiciënt licht
he/him

marten@nite.nl

Jonathan Hutter

1e inspiciënt
he/him

jonathan@nite.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid
he/him

peter@nite.nl

Raymond Dost

Huismeester
he/him

raymond@nite.nl

Paula de Jong

Hoofd financiële administratie
she/her

paula@nite.nl

Yvonne den Burger

Office manager
she/her

yvonne@nite.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw
she/her

receptie@nite.nl

Ellen Jonathans

Gastvrouw
she/her

receptie@nite.nl

Stay in the know on all things NITE and when we’re around! Keep me updated

By giving my e-mail address, I give permission to be kept informed by e-mail about the performances and activities of NITE + Club Guy & Roni

Stay in the know on all things NITE and when we’re around!

Stay in the know
By giving my e-mail address, I give permission to be kept informed by e-mail about the performances and activities of NITE + Club Guy & Roni