We have 🍪Cookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Twee
Sluit
Sluit

Employees

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur

harmen@nite.nl

Wim de Vries

Assistent artistiek directeur / international relations

wim@nite.nl

Monique de Winter

Bureaumanager

monique@nite.nl

René de Haan

Hoofd educatie

rene@nite.nl

Ahmad Abdulwahab

Initiator Bab Ad_daar

ahmad@nite.nl

Helga Richter

Hoofd kostuumatelier

helga@nite.nl

Robbert van Heuven

Dramaturg

robbert@nite.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en publiciteit

bo@nite.nl bo@clubguyandroni.nl

Jannes Heidinga

Community Manager

jannes@nite.nl

Daphne Smets

Medewerker marketing

daphne@nite.nl

Margaret Tholen

Medewerker marketing / kaartverkoop

margaret@nite.nl

Joost Allema

Hoofd productie

joost@nite.nl

Maarten Otten

Hoofd techniek

maarten@nite.nl

Walid Das

Werkplaatsbeheerder

walid@nite.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt

boes@nite.nl

Raymond Dost

Huismeester

raymond@nite.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt

janalfers@nite.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid

peter@nite.nl

Johan Verburg

Hoofd administratie

johan@nite.nl

Rene Postma

Administrateur

renepostma@nite.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw

Ben Hokke

Gastheer

No image

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.