Medewerkers - NiteClub Guy & Roni
Sluit
Sluit

Medewerkers

Guy Weizman

Artistiek en algemeen directeur
hij/hem

guy@nite.nl

Roni Haver

Artistiek leider Club Guy & Roni
zij/haar

roni@nite.nl

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur
hij/hem

harmen@nite.nl

Friederike Schubert

Gezelschaps dramaturg
zij/haar

friederike@nite.nl

Marie Seck

Assistent artistiek directeur
zij/haar

marie@nite.nl

Wim de Vries

Artistiek coördinatie / international relations
hij/hem

wim@nite.nl

Ludy Golstein

Regie-assistent
hij/hem

ludy@nite.nl

Martijn Halie

Extern: Art direction & Brand design
hij/hem

info@halie.nl

Anouk Rutten

Interim hoofd educatie
zij/haar

anouk@nite.nl

Leon Pierik

Communicatie coördinator Educatie
hij/hen

leon@nite.nl

Ahmad Abdulwahab

Medewerker educatie / oprichter Bab Ad-Daar
hij/hem

ahmad@nite.nl

Michael Jamal

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar
hij/hem

michael@nite.nl

Adon Sharbat

Medewerker educatie, Bab Ad-Daar
hij/hem

adon@nite.nl

Gaja Caruso

Extern: Danslessen (2dance)
zij/haar

gaja@nite.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en communicatie
zij/haar

bo@nite.nl

Margaret Tholen

Ondersteuning marketing / kaartverkoop
zij/haar

margaret@nite.nl

Joelie Stork

Extern: Campagneleider
zij/haar

joelie@nite.nl

Elke Spaan

Senior campagneleider
zij/haar

elke@nite.nl

Marieke van Toledo

Online marketing strateeg
zij/haar

marieke@nite.nl

Janine Fluyt

Extern: PR en persrelaties
zij/haar

janine@nite.nl

Tim Tijink

Extern: vormgeving / opmaak
hij/hem

tim@nite.nl

Joost Allema

Hoofd productie
hij/hem

joost@nite.nl

Floortje Halters

1e productieleider
zij/haar

floortje@nite.nl

Niran Straub

1e productieleider
hij/hem

niran@nite.nl

Gerard Paulissen

1e productieleider
hij/hem

gerard@nite.nl

Tania Ballve

Coördinator Kostuumatelier
zij/haar

tania@nite.nl

Helga Richter

Kostuumatelier
zij/haar

helga@nite.nl

Esther Rada

Kostuumatelier, kleedster

esther@nite.nl

Ascon de Nijs

Extern: Decorontwerper
hij/hem

Walid Das

Werkplaatsbeheerder
hij/hem

walid@nite.nl

Willem de Hoop

Technische werkplaats
hij/hem

willem@nite.nl

Siemen van der Werf

Hoofd techniek
hij/hem

siemen@nite.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt
hij/hem

janalfers@nite.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt
hij/hem

boes@nite.nl

Marten Tieks

1e inspiciënt licht
hij/hem

marten@nite.nl

Jonathan Hutter

1e inspiciënt
hij/hem

jonathan@nite.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid
hij/hem

peter@nite.nl

Raymond Dost

Huismeester
hij/hem

raymond@nite.nl

Paula de Jong

Hoofd financiële administratie
zij/haar

paula@nite.nl

Yvonne den Burger

Office manager
zij/haar

yvonne@nite.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw
zij/haar

receptie@nite.nl

Ellen Jonathans

Gastvrouw
zij/haar

receptie@nite.nl

Nooit meer iets missen en een reminder ontvangen als we in de buurt zijn? Vul je gegevens in en we mailen je

Met het opgeven van mijn e-mailadres geef ik toestemming om op de hoogte gehouden te worden via e-mail over de voorstellingen en activiteiten van NITE + Club Guy & Roni.

Nooit meer iets missen en een reminder ontvangen als we in de buurt zijn?

Nooit meer iets missen
Met het opgeven van mijn e-mailadres geef ik toestemming om op de hoogte gehouden te worden via e-mail over de voorstellingen en activiteiten van NITE + Club Guy & Roni.